Jak to probíhá, úvěr, leasing auta

AUTOÚVĚR a AUTOLEASING
4 kroky k získání výhodného a pohodlného financování

1. Nezávazná kalkulace splátek

Na základě Vaší poptávky (telefonické nebo přes formulář na našich stránkách) Vám zpracujeme přesnou kalkulaci na míru. Tato kalkulace Vás k ničemu nezavazuje, z naší strany je však po určitou dobu závazná.

2. Odsouhlasení kalkulace, zaslání podkladů

Součástí mailu s nabídkou splátek je i specifikace podkladů pro schválení financování včetně způsobu jak a kam tyto dokumenty doručit.

3. Schválení financování

Na základě těchto dokumentů provedeme schválení financování, což zpravidla trvá 1-3 hodiny v závislosti na složitosti schvalování. Ve výjimečných případech se může protáhnout i déle, ale 90% žádostí schvalujeme do 1 hodiny. O výsledku schvalování je klient bezodkladně informován.

4. Podpis smlouvy, převzetí vozidla

S klientem odsouhlasíme vhodný termín k podpisu smlouvy a převzetí vozidla.

Scházíme se zpravidla u prodávajícího - dodavatele vozidla, kde sepisujeme smlouvu o financování a pojištění vozidla a kde klient uhradí zvolenou akontaci a to přímo dodavateli vozidla. Zbylou část kupní ceny hradí naše společnost na místě přímo dodavateli vozidla. Celá kupní cena vozidla je tedy v plné výši uhrazena dodavateli vozidla a může tedy dojít i k jeho převzetí. (pozn. výše maximální možné úhrady za vozidlo je omezena zákonnými předpisy).

Všechny úkony tedy jak podpis smlouvy, úhrada a převzetí vozidla je tak vyřízeno v rámci jednoho dne, čímž šetříme nejen Vaše peníze, ale i Váš čas. V ten samý den tedy odjíždíte s vozem, který je již rovnou pojištěný.

Nyní si již můžete v klidu užívat Váš vůz. Šťastnou cestu!